
Mensen met een Carpaaltunnel syndroom hadden tot voor kort vaak maar één oplossing: een operatie. Met de komst van de Phystrac bij TIGRA in Heerenveen blijkt die oplossing in 80% van de gevallen niet meer nodig. De werkwijze van de Phystrac is even simpel als doeltreffend. Het apparaat 'trekt', via een band om de pols aan de onderarm, terwijl de elleboog en onderarm met banden op de juiste plaats worden gehouden. TIGRA in Heerenveen is in de ruime regio de enige praktijk die op deze wijze een oplossing biedt voor mensen met een Carpaaltunnel Syndroom.
Onderzoeken in verschillende landen bevestigen de effectiviteit van de risicoloze en pijnloze behandeling. Met het apparaat kan, zo mogelijk, direct worden begonnen, zodra de eerste tekenen van CTS zich aandienen. In de meeste gevallen zijn de klachten na 12 behandelingen verdwenen.
De behandeling bestaat uit het geven van tractie aan de pols volgens een protocol. De behandeling valt onder de vergoeding fysiotherapie van uw zorgverzekeraar.
Voor meer informatie kunt u bellen met TIGRA (0513 627165) of doe uw aanmelding direct online.








