Het team

Ons team van fysiotherapeuten, specialisten, trainers en ondersteuning staan altijd voor je klaar!

Jaap de Haan

j.dehaan@tigraheerenveen.nl

Bart Wijers

b.wijers@tigraheerenveen.nl

Leo Wijnsma

l.wijnsma@tigraheerenveen.nl

Gerard Broekema

g.broekema@tigraheerenveen.nl

Annemarie Oswald

a.oswald@tigraheerenveen.nl

Arjen Wassenaar

a.wassenaar@tigraheerenveen.nl

Bernard Manje

b.manje@tigraheerenveen.nl

Chris Groothoff

c.groothoff@tigraheerenveen.nl

Dick van der Velde

d.vandervelde@tigraheerenveen.nl

Dorothea Dijkstra

d.dijkstra@tigraheerenveen.nl

Els Bijlsma

Fysiotherapeut psychosomatiek

Gea de Jong

g.dejong@tigraheerenveen.nl

Han Bleeker

h.bleeker@tigraheerenveen.nl

Inge van Santen

Master Kinderfysiotherapeut

Jeroen van der Mei

j.vandermei@tigraheerenveen.nl

Jolanda Zijlstra

j.zijlstra@tigraheerenveen.nl

Jos Valentijn

j.valentijn@tigraheerenveen.nl

Lisette Kooistra

l.kooistra@tigraheerenveen.nl

Mariëlle Bouma

m.bouma@tigraheerenveen.nl

Miranda de Graaf

m.degraaf@tigraheerenveen.nl

Mirjam van der Velde

m.vandervelde@tigraheerenveen.nl

Neeltje Ferwerda

n.ferwerda@tigraheerenveen.nl

Sandra Cevaal

s.cevaal@tigraheerenveen.nl

Susanne Govers

s.govers@tigraheerenveen.nl

Sylvia Hsu

s.hsu@tigraheerenveen.nl

Sytske de Boer

s.deboer@tigraheerenveen.nl

Tjeerd Tjeerdsma

t.tjeerdsma@tigraheerenveen.nl

Wilco Plantenga

w.plantenga@tigraheerenveen.nl

Wilfred van der Zee

w.vanderzee@tigraheerenveen.nl

Wouter Buikema

w.buikema@tigraheerenveen.nl

Ype Hankel

y.hankel@tigraheerenveen.nl

Thom Kruyt

t.kruyt@tigraheerenveen.nl

Jolanda Abma

j.abma@tigraheerenveen.nl

Manon Wouda

m.wouda@tigraheerenveen.nl

Sieta Anema

s.anema@tigraheerenveen.nl

Ciska Spreeuw

Secretariaatsmedewerkster

Gea Veldman

Secretariaatsmedewerkster

Ineke Dikkerboom

Operationeel manager

Monique Heidstra

Financieel manager

Sonja Arts

Secretariaatsmedewerkster

Agnes Beerda

Secretariaatsmedewerkster

Petra van der Meeren

Secretariaatsmedewerkster

Nieuws | 4 april 2020

Onze boodschap!

Bekijk onze booschap!🙌 #Staystrong #Staypositive #TIGRAHeerenveenFysiotherapie

Lees verder

Nieuws | 30 maart 2020

Wij zijn open!

Ondanks de maatregelen rondom de aanpak van corona zijn wij als praktijk bereikbaar en open. Je kunt je aanmelden bij onze praktijk (mail, telefoon of whatsapp) en de fysiotherapeut bepaalt of de behandeling op de praktijk, aan huis of op afstand via videobellen zal plaatsvinden. De behandeling op de praktijk en aan huis kan alleen […]

Lees verder

Nieuws | 27 maart 2020

Coulanceregeling Medische Fitness

Beste leden van de medische fitness, Ook bij ons heeft het Corona virus een enorme impact. Op onze dienstverlening, op ons personeel, maar ook op de continuïteit van ons bedrijf. Nu we niet de diensten kunnen uitvoeren die we jullie graag zouden willen bieden krijgen we veel vragen over de abonnementen. Hierin hebben we het […]

Lees verder

Meer artikelen

Direct een afspraak maken?

Afspraak maken

Wij zijn open!

video
Ondanks de maatregelen rondom de aanpak van corona zijn wij als praktijk bereikbaar en open!
LEES MEER