Het team

Ons team van fysiotherapeuten, specialisten, trainers en ondersteuning staan altijd voor je klaar!

Jaap de Haan

j.dehaan@tigraheerenveen.nl

Bart Wijers

b.wijers@tigraheerenveen.nl

Leo Wijnsma

l.wijnsma@tigraheerenveen.nl

Gerard Broekema

g.broekema@tigraheerenveen.nl

Annemarie Oswald

a.oswald@tigraheerenveen.nl

Arjen Wassenaar

a.wassenaar@tigraheerenveen.nl

Bernard Manje

b.manje@tigraheerenveen.nl

Chris Groothoff

c.groothoff@tigraheerenveen.nl

Dick van der Velde

d.vandervelde@tigraheerenveen.nl

Dorothea Dijkstra

d.dijkstra@tigraheerenveen.nl

Els Bijlsma

Fysiotherapeut psychosomatiek

Gea de Jong

g.dejong@tigraheerenveen.nl

Han Bleeker

h.bleeker@tigraheerenveen.nl

Inge van Santen

Master Kinderfysiotherapeut

Jeroen van der Mei

j.vandermei@tigraheerenveen.nl

Jolanda Zijlstra

j.zijlstra@tigraheerenveen.nl

Jos Valentijn

j.valentijn@tigraheerenveen.nl

Lisette Kooistra

l.kooistra@tigraheerenveen.nl

Mariëlle Bouma

m.bouma@tigraheerenveen.nl

Miranda de Graaf

m.degraaf@tigraheerenveen.nl

Mirjam van der Velde

m.vandervelde@tigraheerenveen.nl

Neeltje Ferwerda

n.ferwerda@tigraheerenveen.nl

Sandra Cevaal

s.cevaal@tigraheerenveen.nl

Susanne Govers

s.govers@tigraheerenveen.nl

Sylvia Hsu

s.hsu@tigraheerenveen.nl

Tjeerd Tjeerdsma

t.tjeerdsma@tigraheerenveen.nl

Wilco Plantenga

w.plantenga@tigraheerenveen.nl

Wilfred van der Zee

w.vanderzee@tigraheerenveen.nl

Wouter Buikema

w.buikema@tigraheerenveen.nl

Ype Hankel

y.hankel@tigraheerenveen.nl

Thom Kruyt

t.kruyt@tigraheerenveen.nl

Jolanda Abma

j.abma@tigraheerenveen.nl

Manon Wouda

m.wouda@tigraheerenveen.nl

Sieta Anema

s.anema@tigraheerenveen.nl

Annemarie Dijkstra

a.dijkstra@tigraheerenveen.nl

Ciska Spreeuw

Secretariaatsmedewerkster

Gea Veldman

Secretariaatsmedewerkster

Ineke Dikkerboom

Operationeel manager

Monique Heidstra

Financieel manager

Sonja Arts

Secretariaatsmedewerkster

Agnes Beerda

Secretariaatsmedewerkster

Petra van der Meeren

Secretariaatsmedewerkster

Nieuws | 17 september 2020

Heb je last van duizeligheid?

Heb je last van duizeligheid, met name wanneer je je hoofd beweegt? Bijvoorbeeld bij het omdraaien in je bed, overeind komen vanuit lig, voorover bukken, omkijken of omhoog kijken. Dan is de kans groot dat je een vorm van draaiduizeligheid hebt, dit noemen we ook wel BPPD (Benigne Paroxysmale Positie Duizeligheid). Heb je ook duizeligheidsklachten […]

Lees verder

Nieuws | 7 september 2020

Hoofdpijn Netwerk Noord

Wist je dat? TIGRA Fysiotherapie Heerenveen is aangesloten bij Hoofdpijn Netwerk Noord, een netwerk van fysiotherapeuten en manueel therapeuten die gespecialiseerd zijn in het behandelen van hoofdpijnklachten. Het netwerk werkt nauw samen met het hoofdpijncentrum van het Martini Ziekenhuis in Groningen en de aangesloten therapeuten uit Groningen, Friesland en Drenthe om kennis en kunde optimaal […]

Lees verder

Nieuws | 1 september 2020

Fitkids

Sporten is leuk en het is natuurlijk goed voor kinderen. Maar als je kind ziek is of een beperking heeft, is sporten niet zomaar vanzelfsprekend. Daarom is er het beweegprogramma Fitkids! Wat is Fitkids? Fitkids is sporten voor kinderen met een chronische ziekte, een beperking of een langdurige aandoening. Bij Fitkids kunnen kinderen fitnessen, sporten, […]

Lees verder

Meer artikelen

Direct een afspraak maken?

Afspraak maken

We zijn blij dat we weer de zorg kunnen leveren zoals u die van ons gewend bent!

video

HUISREGLEMENT

NEEM CONTACT OP